Midden - Boechout

Onze Projecten


Onze Realisaties


Team

Bob Van Eeckhaut

Development & Real Estate

Bob Van Eeckhaut

Development & Real Estate

bob@gands.be

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

stephane@gands.be

Joris Van Gool

Partner

Joris Van Gool

Partner

joris@gands.be

Dieter Gielen

Sales Manager

Dieter Gielen

Sales Manager

dieter@gands.be

Olivier Dykmans

Advisor

Olivier Dykmans

Advisor

olivier@proxliving.be

Dries Fransen

Finance Assistant

Dries Fransen

Finance Assistant

dries@gands.be

Peter Jacobs

Sales

Peter Jacobs

Sales

peterj@gands.be

Julie Chiappino

Legal

Julie Chiappino

Legal

+32 3 707 06 08
juliec@gands.be

Gert Van Hoof

Development & Real Estate

Gert Van Hoof

Development & Real Estate

gert@gands.be

Delphine Vanderhulst

Acquisitie & Ontwikkeling

Delphine Vanderhulst

Acquisitie & Ontwikkeling

delphine@gands.be

Jan Deboeure

Advisor

Jan Deboeure

Advisor

jan@gands.be

Björn Dillien

Development & Real Estate

Björn Dillien

Development & Real Estate

bjorn@gands.be

Annick Van Mullem

Sales & Commercial Manager

Annick Van Mullem

Sales & Commercial Manager

annick@gands.be

Julie Denkens

Customer Care

Julie Denkens

Customer Care

julie@gands.be

Laurent Nellens

Laurent Nellens

laurent@yust.be

Guy Jennes

Assistant CEO

Guy Jennes

Assistant CEO

guy@gands.be

Lien Van Mechelen

Secretary-General

Lien Van Mechelen

Secretary-General

lien@gands.be

Natacha Vandermeulen

Financial Advisor

Natacha Vandermeulen

Financial Advisor

natacha@gands.be

Dirk Van Gompel

ICT Manager

Dirk Van Gompel

ICT Manager

dirk@gands.be

toon meer

SmartAssist

SmartAssist is een dochterbedrijf van Gands en ontwikkelt een software applicatie ter ondersteuning van de woonassistent in uw assistentiewoning.  Met deze onmisbare tool leest u uw berichten, zoekt u de dichtsbijzijnde bakker op, raadpleegt u de openingsuren van de apotheker en zoveel meer ! 

 

Toekomstgericht investeren.

Gezien de hoge risico’s en de teleurstellende resultaten van beurswaarden en obligaties, zijn vastgoedinvesteringen reeds geruime tijd het veiliger alternatief met aantrekkelijke rendementen.

Gands heeft een aantal projecten ontwikkeld die in het bijzonder op de investeringsmarkt gericht zijn. In deze projecten biedt Gands de investeerder kwaliteitsunits op uitzonderlijke locaties gekoppeld aan een one-stop service waarin de financiering, verhuur en beheer worden verzorgd. 

Na inachtname van het hefboomeffect van de financiering en de meerwaarde op het goed ligt het totaal geschatte jaarlijks rendement op eigen vermogen aanzienlijk hoger.

Anders wonen, anders leven, anders investeren, ...


Projectlocaties

Contact

Meer informatie? interesse in één van onze projecten? ons beter leren kennen ?

We beantwoorden graag al uw vragen in ons verkoopkantoor te Hove, kapelstraat 27.
Open op woensdag van 10u tot 18u of na afspraak op 0800 12 999 

deel op facebook deel op twitter