MERODE 5 - Virtuele rondleiding

Merode 5, te Berchem, straalt allure uit en is voorzien van riante raampartijen en ruime, inpandige terrassen.
De architectuur toont respect voor de mooie panden in de omgeving en verrijkt dit markant stadszicht met zijn heldere, sobere maar royale verschijning.

Op het kruispunt van de Merodelei en de Le Grellelei en op een steenworp van het Albertpark, bevindt zich de voormalige De Merodeschool :
een karakteristiek vrijstaand hoekpand, omgeven door imposante bomen achter een pitoreske schoolmuur.
De nieuwe residentie Merode 5, grenst aan deze eigenzinnige plek

Door op de dubbele pijltjes te klikken kan u van een fullscreen weergave genieten.


Onze Projecten


Onze Realisaties


Team

Bob Van Eeckhaut

Development & Real Estate

Bob Van Eeckhaut

Development & Real Estate

bob@gands.be

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

stephane@gands.be

Joris Van Gool

Partner

Joris Van Gool

Partner

joris@gands.be

Dieter Gielen

Sales Manager

Dieter Gielen

Sales Manager

dieter@gands.be

Olivier Dykmans

Advisor

Olivier Dykmans

Advisor

olivier@proxliving.be

Dries Fransen

Finance Assistant

Dries Fransen

Finance Assistant

dries@gands.be

Peter Jacobs

Sales

Peter Jacobs

Sales

peterj@gands.be

Julie Chiappino

Front Desk Officer

Julie Chiappino

Front Desk Officer

+32 3 707 06 08
receptie@gands.be

Gert Van Hoof

Development & Real Estate

Gert Van Hoof

Development & Real Estate

gert@gands.be

Delphine Vanderhulst

Acquisitie & Ontwikkeling

Delphine Vanderhulst

Acquisitie & Ontwikkeling

delphine@gands.be

Guy Jennes

Assistant CEO

Guy Jennes

Assistant CEO

guy@gands.be

Jan Deboeure

Advisor

Jan Deboeure

Advisor

jan@gands.be

Björn Dillien

Development & Real Estate

Björn Dillien

Development & Real Estate

bjorn@gands.be

Annick Van Mullem

Sales & Commercial Manager

Annick Van Mullem

Sales & Commercial Manager

annick@gands.be

Julie Denkens

Klantenbegeleiding

Julie Denkens

Klantenbegeleiding

julie@gands.be

Peter Breesch

Partner

Peter Breesch

Partner

peter@gands.be

Laurent Nellens

Laurent Nellens

laurent@yust.be

Lien Van Mechelen

Secretary-General

Lien Van Mechelen

Secretary-General

lien@gands.be

Natacha Vandermeulen

Financial Advisor

Natacha Vandermeulen

Financial Advisor

natacha@gands.be

Viliana Blagoeva

Legal Assistant

Viliana Blagoeva

Legal Assistant

viliana@gands.be

Dirk Van Gompel

ICT Manager

Dirk Van Gompel

ICT Manager

dirk@gands.be

toon meer

SmartAssist

SmartAssist is een dochterbedrijf van Gands en ontwikkelt een software applicatie ter ondersteuning van de woonassistent in uw assistentiewoning.  Met deze onmisbare tool leest u uw berichten, zoekt u de dichtsbijzijnde bakker op, raadpleegt u de openingsuren van de apotheker en zoveel meer ! 

 

Toekomstgericht investeren.

Gezien de hoge risico’s en de teleurstellende resultaten van beurswaarden en obligaties, zijn vastgoedinvesteringen reeds geruime tijd het veiliger alternatief met aantrekkelijke rendementen.

Gands heeft een aantal projecten ontwikkeld die in het bijzonder op de investeringsmarkt gericht zijn. In deze projecten biedt Gands de investeerder kwaliteitsunits op uitzonderlijke locaties gekoppeld aan een one-stop service waarin de financiering, verhuur en beheer worden verzorgd. 

Na inachtname van het hefboomeffect van de financiering en de meerwaarde op het goed ligt het totaal geschatte jaarlijks rendement op eigen vermogen aanzienlijk hoger.

Anders wonen, anders leven, anders investeren, ...


Projectlocaties

Contact

Meer informatie? interesse in één van onze projecten? ons beter leren kennen ?

We beantwoorden graag al uw vragen in ons verkoopkantoor te Hove, kapelstraat 27.
Open op woensdag van 10u tot 18u of na afspraak op 0800 12 999 

Indien u graag van ons prachtig uitzicht wil komen genieten bent u ook steeds welkom in ons hoofdkantoor:
London Tower – Londenstraat 60 bus 185 – 2000 Antwerpen
T +32 3 707 06 08 – F +32 3 485 89 29 – E  info@gands.be

download HIER de routebeschrijving.

deel op facebook deel op twitter