GANDS staat voor de creatie van woonomgevingen met een evenwicht tussen wonen, werken, verplaatsen, leven en ontspannen en dit voor alle leeftijden. Daarbij investeren we continu in duurzaamheid, een hoog kwaliteitsniveau en houden we rekening met de stedenbouwkundige context en evoluerende levensstijl van onze kopers.

 

Het succes van onze projecten verdienen we evenwel niet alleen. Doorheen de jaren bouwden we aan een gevarieerd netwerk van waardevolle partners. Als projectontwikkelaar hechten we erg veel belang aan een open en eerlijke zakenrelatie. Ook met u !

Woonprojecten - TE KOOP


Onze Realisaties


Projectlocaties

Toekomstgericht investeren

Vastgoedinvesteringen zijn reeds geruime tijd veilig, betrouwbaar en met aantrekkelijke rendementen.

Gands heeft een aantal projecten ontwikkeld die in het bijzonder op de investeringsmarkt gericht zijn. In deze projecten biedt Gands de investeerder kwaliteitsunits op uitzonderlijke locaties gekoppeld aan een one-stop service waarin de financiering, verhuur en beheer worden verzorgd. 

Na inachtname van het hefboomeffect van de financiering en de meerwaarde op het goed ligt het totaal geschatte jaarlijks rendement op eigen vermogen aanzienlijk hoger.

Anders wonen, anders leven, anders investeren, ...

THE G-TEAM

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

stephane@gands.be

Lien Van Mechelen

COO

Lien Van Mechelen

COO

lien@gands.be

Natacha Vandermeulen

CFO

Natacha Vandermeulen

CFO

natacha@gands.be

Björn Dillien

CTO

Björn Dillien

CTO

bjorn@gands.be

Olivier Vinckenbosch

Acquisition & Development Manager

Olivier Vinckenbosch

Acquisition & Development Manager

olivier@gands.be

Annick Van Mullem

Sales & Marketing Manager

Annick Van Mullem

Sales & Marketing Manager

annick@gands.be

Dirk Van Gompel

ICT Manager

Dirk Van Gompel

ICT Manager

dirk@gands.be

Efe Osazee

Programmer

Efe Osazee

Programmer

efe@smartassist.be

Evelyn Put

Legal Advisor

Evelyn Put

Legal Advisor

evelyn@gands.be

Dries Fransen

Finance Assistant

Dries Fransen

Finance Assistant

dries@gands.be

Peter Jacobs

Senior Sales

Peter Jacobs

Senior Sales

peterj@gands.be

Laurent Nellens

Concept Development

Laurent Nellens

Concept Development

laurent@yust.be

Gert Van Hoof

Project Manager

Gert Van Hoof

Project Manager

gert@gands.be

Philip Van de Perck

Project Manager

Philip Van de Perck

Project Manager

philip@gands.be

Willemijn Rutten

Assistant Project Management

Willemijn Rutten

Assistant Project Management

willemijn@gands.be

Louis Claes d'Erckenteel

YUST Concept Development

Louis Claes d'Erckenteel

YUST Concept Development

louis@yust.be

Nelson Hermans

YUST Concept Development

Nelson Hermans

YUST Concept Development

nelson@yust.be

Matthieu Wouters

YUST Concept Development

Matthieu Wouters

YUST Concept Development

matthieu@yust.be

toon meer

Contact

Interesse in onze projecten? Meer info?

Bel ons 0800 12 999 (gratis) - mail ons via info@gands.be en/of maak een vrijblijvende afspraak met ons team in het verkoopkantoor te Berchem (De Merodelei 1) te Boechout (Hoek Ijzerlei - Molenlei) te Putte (Schoolstraat 6) te Aast (Molenstraat 48) of waar u ook maar wenst.

 

 

deel op facebook deel op twitter