Onze Projecten



Team

Bob Van Eeckhaut

Development & Real Estate

Bob Van Eeckhaut

Development & Real Estate

bob@gands.be

Peter Breesch

Partner

Peter Breesch

Partner

peter@gands.be

Véronique Van Camp

Sales

Véronique Van Camp

Sales

veronique@gands.be

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

stephane@gands.be

Chloë Anthonis

Marketing & Commercial Assistant

Chloë Anthonis

Marketing & Commercial Assistant

chloe@gands.be

Joris Van Gool

Partner

Joris Van Gool

Partner

joris@gands.be

Dieter Gielen

Sales Manager

Dieter Gielen

Sales Manager

dieter@gands.be

Olivier Dykmans

Advisor

Olivier Dykmans

Advisor

olivier@proxliving.be

Dries Fransen

Finance Assistant

Dries Fransen

Finance Assistant

dries@gands.be

Peter Jacobs

Sales

Peter Jacobs

Sales

peterj@gands.be

Eline Schols

Front Desk Officer

Eline Schols

Front Desk Officer

receptie@gands.be

Gert Van Hoof

Development & Real Estate

Gert Van Hoof

Development & Real Estate

gert@gands.be

Delphine Vanderhulst

Marketing & Commercial Manager

Delphine Vanderhulst

Marketing & Commercial Manager

delphine@gands.be

Guy Jennes

Assistant CEO

Guy Jennes

Assistant CEO

guy@gands.be

Jan Deboeure

Advisor

Jan Deboeure

Advisor

jan@gands.be

Björn Dillien

Development & Real Estate

Björn Dillien

Development & Real Estate

bjorn@gands.be

Annick Van Mullem

Assistant CEO

Annick Van Mullem

Assistant CEO

annick@gands.be

Laurent Nellens

Laurent Nellens

laurent@yust.be

Lien Van Mechelen

Secretary-General

Lien Van Mechelen

Secretary-General

lien@gands.be

Natacha Vandermeulen

Financial Advisor

Natacha Vandermeulen

Financial Advisor

natacha@gands.be

Viliana Blagoeva

Legal Assistant

Viliana Blagoeva

Legal Assistant

viliana@gands.be

Dirk Van Gompel

ICT Manager

Dirk Van Gompel

ICT Manager

dirk@gands.be

toon meer

Project in de kijker

We stuurden onze huisfotograaf naar Wezembeek-Oppem.  Gands realiseert er een Proxliving project met 27 hoogwaardige assistentiewoningen en een woonzorgcentrum!

De werken gaan aan een razendsnel tempo vooruit.

Onze Realisaties


Gands Group

Gands is uitgegroeid tot een groep met Premium Plus en SmartAssist als dochterbedrijven.

Premium Plus begeleidt u na uw aankoop.  Bij al uw keuzes, van keuken tot vloeren en schakelaars staat Premium Plus u bij met raad en daad! 

SmartAssist ontwikkelt een software applicatie ter ondersteuning van de woonassistent in uw assistentiewoning.  Met deze onmisbare tool leest u uw berichten, zoekt u de dichtsbijzijnde bakker op, raadpleegt u de openingsuren van de apotheker en zoveel meer ! 

 

           

Toekomstgericht investeren.

Gezien de hoge risico’s en de teleurstellende resultaten van beurswaarden en obligaties, zijn vastgoedinvesteringen reeds geruime tijd het veiliger alternatief met aantrekkelijke rendementen.

Gands heeft een aantal projecten ontwikkeld die in het bijzonder op de investeringsmarkt gericht zijn. In deze projecten biedt Gands de investeerder kwaliteitsunits op uitzonderlijke locaties gekoppeld aan een one-stop service waarin de financiering, verhuur en beheer worden verzorgd. 

Na inachtname van het hefboomeffect van de financiering en de meerwaarde op het goed ligt het totaal geschatte jaarlijks rendement op eigen vermogen aanzienlijk hoger.

Anders wonen, anders leven, anders investeren, ...


Projectlocaties

Toekomstige projecten


Contact

Meer informatie? ons beter leren kennen ? van ons prachtig uitzicht genieten ? 

Altijd welkom in onze kantoren:

London Tower – Londenstraat 60 bus 185 – 2000 Antwerpen
T +32 3 707 06 08 – F +32 3 485 89 29 – E  info@gands.be

download HIER de routebeschrijving.

deel op facebook deel op twitter