VISIE

Wij willen woonomgevingen creëren met een evenwicht tussen wonen, werken, verplaatsen, leven 

en ontspannen en dit voor alle leeftijden. Daarbij investeren we continu in duurzaamheid, een hoog kwaliteitsniveau en houden we rekening met de stedenbouwkundige context en evoluerende levensstijl van onze kopers.

 

Het succes van onze projecten verdienen we evenwel niet alleen.

Doorheen de jaren bouwden we aan een gevarieerd netwerk van waardevolle partners.

Als projectontwikkelaar hechten we erg veel belang aan een open en eerlijke zakenrelatie.

Ook met u !

Onze Projecten - TE KOOP


Onze Realisaties


Projectlocaties

Toekomstgericht investeren

Vastgoedinvesteringen zijn reeds geruime tijd veilig, betrouwbaar en met aantrekkelijke rendementen.

Gands heeft een aantal projecten ontwikkeld die in het bijzonder op de investeringsmarkt gericht zijn. In deze projecten biedt Gands de investeerder kwaliteitsunits op uitzonderlijke locaties gekoppeld aan een one-stop service waarin de financiering, verhuur en beheer worden verzorgd. 

Na inachtname van het hefboomeffect van de financiering en de meerwaarde op het goed ligt het totaal geschatte jaarlijks rendement op eigen vermogen aanzienlijk hoger.

Anders wonen, anders leven, anders investeren, ...

THE G-TEAM

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

Stephane Verbeeck

CEO Gands Group

stephane@gands.be

Joris Van Gool

Partner

Joris Van Gool

Partner

joris@gands.be

Lien Van Mechelen

COO

Lien Van Mechelen

COO

lien@gands.be

Natacha Vandermeulen

CFO

Natacha Vandermeulen

CFO

natacha@gands.be

Jan Deboeure

Legal & Public Affairs

Jan Deboeure

Legal & Public Affairs

jan@gands.be

Bob Van Eeckhaut

CTO

Bob Van Eeckhaut

CTO

bob@gands.be

Dries Fransen

Finance Assistant

Dries Fransen

Finance Assistant

dries@gands.be

Peter Jacobs

Senior Sales

Peter Jacobs

Senior Sales

peterj@gands.be

Philippe Arnouts

Sales

Philippe Arnouts

Sales

philippe@gands.be

Julie Chiappino

Assistant Project Management

Julie Chiappino

Assistant Project Management

+32 3 707 06 08
juliec@gands.be

Gert Van Hoof

Project Manager

Gert Van Hoof

Project Manager

gert@gands.be

Delphine Vanderhulst

Acquisitie & Ontwikkeling

Delphine Vanderhulst

Acquisitie & Ontwikkeling

delphine@gands.be

Björn Dillien

Project Manager

Björn Dillien

Project Manager

bjorn@gands.be

Annick Van Mullem

Sales & Marketing Manager

Annick Van Mullem

Sales & Marketing Manager

annick@gands.be

Laurent Nellens

Concept Development

Laurent Nellens

Concept Development

laurent@yust.be

Dirk Van Gompel

ICT Manager

Dirk Van Gompel

ICT Manager

dirk@gands.be

toon meer

Contact

Interesse in onze projecten? Meer info?

Bel ons 0800 12 999 (gratis) - mail ons info@gands.be en/of maak een vrijblijvende afspraak met ons team in het verkoopkantoor te Hove, Kapelstraat 27.

 

deel op facebook deel op twitter